| DemonSoul a întrebat:

Ce jocuri mi-ar merge pe urmatorul sistem?
Computer name: Last XP( xp proffesional)
Procesor:Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33 GHZ
Memory: 2048 ram 1. 87GHz
DirectX Versionbig grinirectX 9.0c
Iar placa video NVIDIA GeForce 8500 GT! daca trebuie schimbat ceva la calculatorule meu...cum ar fi placa video, procesor ...sa imi ziceti DaU funda!

10 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Ce memorie are placa video?

| DemonSoul explică (pentru 000MadMAX000):

Aaaa am uitat sa zic...512 Mb

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru DemonSoul):

Aha am inteles,pc e echilibrat atunci, pai jocuri ti-ar merge destul de multe, din seria NFS toate pana la shift, prototype 1, din seria call of duty toate pana la 5, mai poti juca assassin's creed 1, crysis 1, far cry 1 si 2, dirt 1 si cred ca il poti incerca si pe 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifa 11, call of duty black ops, nfs most wanted, gta 3, assasin creed 1.
Si cam atât.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este sigur de la joc.
Instalează altul.
FundA?

| alexmitzyy a răspuns:

Fifa 11, call of duty black ops, nfs most wanted, gta 3, assasin creed 1.
Si cam atât.
Baftă!

| DemonSoul explică (pentru alexmitzyy):

Mai uitat la ceritele de la fifa 2013 si imi merge ...infine daca tot ai deschis subiectul cu nfs am o problema cu nfs pursuit 2010 imi sacadeaza cand intru in cursa? de ce? un prieten mi-a zis ca ii problema de la joc ..deoarece si lui ii sacada si avea cerintele peste joc!

| alexmitzyy a răspuns (pentru DemonSoul):

Da este sigur de la joc.
Instalează altul.
FundA?

| DemonSoul explică (pentru alexmitzyy):

Jocul l-am luat de pe file list ..chiar primul toata lumea zicea ca le merge perfect blablabla.

| asfhss a răspuns:

Procesorul e cam vechi...recomand un Intel Core i5 de cel putin 2.50 GHz la fel si placa video....trebuie macar o placa nVidia GeForce GTX 560 si Windows 7 recomand RAM ar trebui vreo 4 GB ca stii cum sunt unele jocuri cere si 3 GB RAM de exemplu Assassin's Creed Revelations. Sper ca te-am ajutatwinking