| suntperfect a întrebat:

Ce jocuri merge pe Intel celeron dual core e1500 2.20ghz? si cu o placa video msi gt 630 2gb, 2gb ram?

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Iti merg multe.Sunt destul de bune configuratiile.Deci poti incerca majoritatea jocurilor.

Oricum poti vedea aici ce joc iti merge sigur: http://www.systemrequirementslab.com/cyri

(scrii numele si dai "Can You Run It")

Bafta!

| MihaiGe a răspuns:

Nosferatu the wratch of malachi, nfs underground 2, nfs shift, nfs undercover, nfs most wanted, grid, euro truck simulator, mafia
Prototype, Assassin's Creed 1 - 2, Halo 3.
Bafta!