| suntperfect a întrebat:

Cat credeti ca ar costa placa video msi gt 630 2gb ram si procesorul Intel celeron dual core e1500 2.20ghz?
Si cat de bune ar fi toate astea pentru jocuri, cam ce jocuri ar merge pe astea 2? si am 4gb ram.
Fundita celui mai corect raspuns!

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Pe alea tiar merge fifa 2012 pes 2013 gta 4 posibil sa mearga si aproape cam toate astea noi ar merge. Preturile sunt placa 280 cam acolo si procesor in jur de 100- 150 de lei.

| CCAdrian a răspuns:

TudyCFR din majoritatea jocurilor pe care leai spus numai fifa 2012 si pes 2013 ar merge cat de cat dar gta 4 foarte greu, iar din jocurile noi nu ar merge o multime numi 1/4 din ele.Preturile leai pus corect happy.