| Varto_Luci_1997 a întrebat:

Ce jocuri mi-ar merge bine sa zicem pe un pc de 2gb processor: AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual core processor 5000+ 2. 60ghz Si Placa video:ATI Radeon HD 3200 graphics Memory (892)

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CoccaColla190 a răspuns:

2008-2009 gen: Minecraft, Gta San Andreas, CS: Source, NFS CARBON daca ai noroc UNDERCOVER. Si altele... NOROC!

2 răspunsuri:
| Personna a răspuns:

Orice pana in 2008-2009. Daca vrei jocuri specifice, spune un gen, asa sunt mult prea multe jocuri bune de spus.

| Sn1p3r323 a răspuns:

Păi Delta Force xtreme 2; Gta San Andreas si celelalte, Euro Truck Simulator 2, 1, Assasin"s Creed 1, Nfs Mw, Carbon, si mai sunt