| alexgigel a întrebat:

Ce jocuri mi-ar windows 8 pe acest sistem; procesor Intel core i3, 6GB,2,40GHz,placa dedicata?

1 răspuns:
| VladPătrașcu a răspuns:

Te pricepi asa de mult incat nu poti da o informatie completa... Total gresit! Pentru tine doar procesorul si RAM-ul conteaza? Placa video este importanta in proportie de peste 60% pentru jocuri. Asa ca daca ti-ai dat seama de ce tot bat campii pe aici poate ai pune si modelul placii video pentru a primii si tu un raspuns serios.