| DesertRat95 a întrebat:

Ce jocuri mi-ati recomanda pentru o placa video NVIDIA Geforce4 MX 440 with Agp8x? Stiu este o placa slaba, dar asta o am... Cateva sugestii ar fi binevenite.

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Man pe placa aia video joci Mario, sonic, counter strike(800x600),unreal tournament 2003, nfs sub underground, call of duty 1, medal of honor, fifa 04, splinter cell, prince of persia sand of time.Frate pune bani deoparte si cumparati PC nou, nu poti sa cumperi doar placa video pentru. ca nu ar fi compatibila cu celelalte piese asa ca pune macar 600 lei deoparte si cumparati o placa video cam de 512mb cu pixel shader de peste 2.3, un procesor dual core, un hdd macar de 200gb, 1, 5 gb ram.Astea ti-ar ajunge sa joci jocuri pana in 2009-2010, daca vrei mai mult baga bani(vorba melodiei lui puya).Hai salut si pune bani la ciorap ca nu poti sa joci mai nimic pe placa aia video.

| DesertRat95 explică (pentru AntonyoBoss):

Am procesor dual core de 3GHZ, 1 GB ram, Hdd 150 GB... Doar placa e mai slabutza

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

WrestlingMpire 2013!

| DuncaClaudiu a răspuns:

Metin2.Ro. League of Legend