| DaSSTTan a întrebat:

Ce jocuri miar merge pe sistemul asta...
procesor AMD athlon 64 x2 4400+(2, 2ghz)
rami 2gb ddr2
placa video 1gb 64biti(gigabite nVIDIA geforce 210, 1gb,ddr3, 64biti)
vreau sa-mi cumpar placa acea sau spuneti-mi voi alta placa sa mearga pe sistemul asta...
cel mai bun raspuns dau fundita...

2 răspunsuri:
| Vendetta99 a răspuns:

Eu as schimba totul. Cat despre jocuri, ia-le pe cele aparute inainte de 2010-2009, dar unele mai complexe (Assassin's Creed, Heroes of Might and Magic V dar si altele) s-ar putea sa ti se miste greu oricum... Insa daca scrii pe Google jocul (de exemplu, Assassin's Creed III) si cauti Assassin's Creed III minimum requirements sau system requirements primul sau al doilea site iti specifica totul.

| uuuu1 a răspuns:

Call of duty 1, 2, 3, mw4, mw3, print of persia, gta san andreeas, nfs dela underground1 pana la shift, assasin creed 1, 2, 3, half life 1, 2, euro truk simulator, farming simulator 2006-2011, drakensang online, metin, si cam atat