| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri naruto sau naruto shiuppiden stiti? dar sa nu fie nevoie sa dai bani ca sa poti sa joci...

3 răspunsuri:
| Dangel a răspuns:

S-au poti incerca toata gama de jocuri absolut gratuita a lF2.
Controlul este mai complicat dar ti-l poti alege tu.De fapt mai greu ar fi sa inveti combinatiile pentru jutsuri, dar le poti invata jucand crede-mawinking
Fiecare are ceva mai nou in afara de NTSD
Uite jocurile:NTSD 1.9; 2.0; 2.1...2.4
NTAF 2.0
NTHkA 0.6; 0.7
NTSD II:este numai demo
din pacate
NTAR:0.4; 0.5 s.a
Scrii pe google ntsd akatsuki free download si dai pe prima pagina
Scrii in bara de sus jocul pe care il vrei.
Apoi dai pe numele jocului.rar nu pe fast.Scrii codu marcat mai sus astepti 59 sec apoi dai pe Download file.
Sper ca te-am ajutat.Dar nu incerca varianta cu Akatsuki nu e buna.

| Dangel a răspuns (pentru Dangel):

Scz,am trimis raspunsul cui nu trebuie

| Dangel a răspuns (pentru Dangel):

Am trimis raspunsul din nou in caz ca nu l-ai vazut.S-au poti incerca toata gama de
jocuri absolut gratuita a lF2.
Controlul este mai complicat dar ti-l poti alege tu.De fapt mai greu ar fi sa inveti combinatiile pentru jutsuri, dar le poti invata jucand crede-ma
Fiecare are ceva mai nou in afara de NTSD
Uite jocurile:NTSD 1.9; 2.0; 2.1...2.4
NTAF 2.0
NTHkA 0.6; 0.7
NTSD II:este numai demo
din pacate
NTAR:0.4; 0.5 s.a
Scrii pe google ntsd akatsuki free download si dai pe prima pagina
Scrii in bara de sus jocul pe care il vrei.
Apoi dai pe numele jocului.rar nu pe fast.Scrii codu marcat mai sus astepti 59 sec apoi dai pe Download file.
Sper ca te-am ajutat.Dar nu incerca varianta cu Akatsuki nu e buna.