| ELEMENT3110 a întrebat:

Ce jocuri online cu cont stiti? (Fara club pinguin,transformice, ninjawar)

Răspuns Câştigător
| geison99 a răspuns:

The west, tanoth,goalunited,fusionfall,haxball,darkenasg,darkobit,farmerama, ferma vesela, baiat de cartier, power soccer, mafia creator (etc) FUNDITA? happy

| ELEMENT3110 explică (pentru geison99):

Scuza-ma dar in loc de,, etc''mai poti sa-mi spui ca-ci acestea nu ma atrag sad!

| geison99 a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Pai mai este: club pinguin,imvu, club cooe, plants vs zombie, adventure quest world(AQW), hero zero.

7 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Farmerama

| ELEMENT3110 explică (pentru Zoey112):

Il stiu am lvl 61 big grin!

| Zoey112 a răspuns (pentru ELEMENT3110):

happy si eu m-am jucat mai demult dar m-am lasat

| Destroyer234 a răspuns:

Crossfire, Combat Arms, ARMA 2 free, Arctic Combat, Abp Reloaded.

| JustName a răspuns:

ConQUIZtador, pe facebook e top eleven...Bafta!