| zuzoomer a întrebat:

Ce jocuri online de genu counter strike, metin mai cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| starextremRO a răspuns:

Fifa,Stars Wars Empire at war,Need for speed,Diablo, Rise of NAtion, Midtown etc... vrei jocuri online faine iat GameRanger aici ai toate jocurile care se pot juca online... Funda plz nu am nici una

3 răspunsuri:
| Stefan94 a răspuns:

Crossfire! Este un joc de genul lui CS 1.6 doar ca are mai multe mod-uri inclusiv un asa numit Ghost Mode unde teroristii cu bomba sunt invizibili si au cutite iar politistii vizibili si cu arme.
Jocul se petrece intr-o lume persistenta (adica ai un fel de profil de mercenar unde vezi tot ce ai facut cate kill-uri ai dat cate meciuri ai castigat, cate headshot-uri ai dat etc etc) si un item shop de unde iti iei arme.Banii se fac foarte foarte greu dar cand faci destui iti iei arme bune de tot
Plus ca acest Crossfire are mai multe arme decat Counter Strike-ul mai precis de 3 ori mai multe si tot apar arme noi.

| Ackles a răspuns:

World of warcraft, sims2, dota etcbig grin

| infernome a răspuns:

MicroVolts