| mufasa a întrebat:

m-am plictisit de toate jocurile gen counter strike league of legends metin... imi puteti zice niste jocuri online sau nu neaparat online va rog...

Răspuns Câştigător
| Onlyshadowsinmylife a răspuns:

Sau incearca Nexuiz,Wolfteam, ioUrban Terror, Glest, Call of Duty 1, 2, 3, 4, Black Ops 1, 2, MW2, MW3, F.E.A.R Combat, Alien Arena 2009, Arena 51, Batlefield 1, 2, 3, Medal of Honor,Americas Army,Project Torque, NFS (toate seriile), Ferrari Virtual race, GTA SAMP 0, 3a, b, d, e, Free Biliards 2008, Saints Row 2, 3 (super joc) si FiFa 2006-2013!

3 răspunsuri:
| MiReLfRuMuSeLu a răspuns:

Joaca fifa online

| Onlyshadowsinmylife a răspuns (pentru MiReLfRuMuSeLu):

Sau incearca Nexuiz,Wolfteam, ioUrban Terror, Glest, Call of Duty 1, 2, 3, 4, Black Ops 1, 2, MW2, MW3, F.E.A.R Combat, Alien Arena 2009, Arena 51, Batlefield 1, 2, 3, Medal of Honor,Americas Army,Project Torque, NFS (toate seriile), Ferrari Virtual race, GTA SAMP 0, 3a, b, d, e, Free Biliards 2008, Saints Row 2, 3 (super joc) si FiFa 2006-2013!

| IdkDiana a răspuns:

Du-te pe http://www.clubpenguin.com/ e frumos...