| cristianno a întrebat:

Ce jocuri online stiti care sa joc,un joc in care sa-ti creezi un caracter si sa te lupti cu el, dar caut un joc in care sa conteze cat de bine stii si u sa te bati nu doar de itemele pe care le porti exemplu Vindictus Brawlbuster DungeonAndDragons stiti sa conteze cat de bun esti u ca, si gamer de exemplu cum este mortal combat cam asa ceva sa ai experiente in taste, inainte sa raspundeti uitati-va peste jocurile care vi l-eam enumerat va rog mult.

5 răspunsuri:
| LyonSsS a răspuns:

Ca sa nu iti mai bati capul, poti intra pe ggames.ro, un site romanesc cu reviewuri de jocuri, si poti sa vezi acolo ce si cum. Oricum nu sunt foarte multe care tine doar de skill cat si de iteme. Sper ca te ajuta.

| Claudix a răspuns:

Call of duty, oricare versiune

| Grafix a răspuns:

Ai putea sa incerci League of Legends sau DOTA 2...In astea experienta inseamna tot.

| Cata36 a răspuns:

Buna! Iti dau eu un joc dar nu este cu lupte medievale e mai de graba cu box.
Iti poti creea propriul pugilist si te poti lupta cu alti pugilisti din toata lumea.iar la inceputul jocului iti da un tutorial si urmezi sagetile (galbene).
E foarte frumos, iar cand ajungi la nivelul 13 ti se deblocheaza liga.Acolo poti face dueluri si castiga bani, iar cu banii iti cumperi atribute, abilitati, facilitati si echipament:Manusi, Pantofi si Pantaloni. Facilitatile te ajuta sa fi bun atunci cand altcineva te provoaca pe tine si bineinteles ca sunt si scumpe.Iar cand incepi jocul cam pe la nivel 3 ai un concurs.
Mai multe poti sa afli pe la ajutor, ghid, manual si iti mai spune ei ce sa mai faci.Te inregistrezi foarte usor.Sa te distrezi! :)

http://s1cz.boxingduel.cz/r7091

| AndiVicious a răspuns:

Lineage2