| ஜAliSeeஜ a întrebat:

Ce jocuri online stiti (fara instalare)?happy. Jocuri online ca, club marianhappy.Cu multi jucatori in care poti face ceva...nu vreau : stradoll,lady popular, conqstador etc...chestii din astea ca metinhappy (fara instalare).

Fundita:*:*

7 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Heei happy. Nu am mai vorbit de mult cu tine :* Ai mai intrat pe vechiul LadyPopular? Eu daa; X. oricum, uite :

- moviestarplanet
- Pixie Hollow
- Club Penguin
- EpicDuel
- OurWorld.

Cam astea le știu eu. Mai ales moviestarplanet, e super drăguț :3.
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Club Penguin.

| Decebalul a răspuns:

Incearca transformice sau caine virtual sau farmerama! happy

| MoustacheCreative a răspuns:

Pai ::

- Club Pinguin;;
- OurWorld;;
- SmallWorlds;;
- EpicDuel;;
- Farmerama;;
- KristalSaga;;
- LadyPopular;;
- Woozworld;;
- AdventureQuest World;;
- Dragon Nest;;
- SuperSecret;;
- MigoLand;;
- Pandanda;;
- Panfu;;
- Fantage;;
- SecretBuilderz;;
- TyGirlz;;
- BearVille.

+ unul care se descarca si foarte super este IMVU;; Cred ca ai auzit de el thinking Nu este greu de jucat;; Este pentru fete mai mult laughing. Dar e safe 100%. Nu are virusi + se descarca imediatwinking.

Succes la jucatbatting eyelashes.

| ஜAliSeeஜ explică (pentru MoustacheCreative):

Am jucatlaughing) foarte educativ=]]

| dianaandra1467 a răspuns (pentru MoustacheCreative):

Dar Pandanda nu a fost desființat? thinking

| EDUARD9972 a răspuns:

Wartune.