| RomanOctavian a întrebat:

Ce jocuri online tari stiti?

5 răspunsuri:
| товарищ a răspuns:

Pfiiuuuu! Multe! Deci :
Bila cu lipici
Blox-orz
3d logic
sushi cat
bejweled 2
zuma
glenn martin dental aventure
professor fizzwizzle
kizi - cakemaster
sun and moon
flight ( best of )
let's cookin`
let's bakin`
let's grillin`
let's cookin' for thanks givin'
cauta pe cartoon network jocuri, pe shockwave, ejocurigratis, y8, armor games si. ufff... ce de jocuri. funda?

| Bristena a răspuns:

Buna!
1.Last Chaos.
2.Shaya.
3.Argo Online.
4.Vindictus Europe.
5. Loco Land of Chaos.
6. Dragonica.
7.Crossfire
8.Combat Arms
9. Operation 7.
10.K.O.S. Secret operations
11. League of Legends
12.Free Jack.
13.Scarlet Legacy

In rest : Farmerama, foopets, battle of the immortals, fiesta, metin 2, 4story, http://mmohut.com/aici ai toate jocurile online din lume, runes of magic, conquer online, Uncharted Waters, Dungeons & Dragons, Jade Dynasty, Www.stardoll.com, etc.
Sper sa-ti placa :)

| Bristena a răspuns:

PS : fundita puppy dog eyes pls

| Mirica_Alex_1997 a răspuns:

Gta San Andreas Multiplayer

| rengar a răspuns:

League of Legends se mai spune si LOL, acest joc este M.O.B.A ( Warcraft3, Dota2) dar cu grafica mult mai buna. Pentru inregistrare ia link http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4fd31e82657e9677097235