| TnCristinaa a întrebat:

Ce jocuri tari online stiti?

Răspuns Câştigător
| RevinD a răspuns:

Pai cele mai multe jocuri care nu trebuie sa fie descarcate se regasesc pe facebook, inainte era altfel dar acuma cam toate sunt acolo. Nu ma refer la candy crush si prostii de genul, ma refer in general la toate jocurile. Eu ma joc wartune http://wartune.r2games.com/ pentru alte jocuri tot aici pe pagina sus gasesti Games :D Sper sa te fi ajutat

2 răspunsuri:
| RevinD a răspuns:

Metin2 laughing, Combat Arms, League of legends, Dota 2, Battlefield 3 si 4 dar totul depinde de genul jocului pe care il doresti big grin Precizeaza pls big grin

| TnCristinaa explică (pentru RevinD):

Nu conteaza..totusi ceva..sa nu descarc

| RevinD a răspuns (pentru TnCristinaa):

Pai cele mai multe jocuri care nu trebuie sa fie descarcate se regasesc pe facebook, inainte era altfel dar acuma cam toate sunt acolo. Nu ma refer la candy crush si prostii de genul, ma refer in general la toate jocurile. Eu ma joc wartune http://wartune.r2games.com/ pentru alte jocuri tot aici pe pagina sus gasesti Games :D Sper sa te fi ajutat