| Deknar a întrebat:

Ce jocuri pentru computer stiti? nu vreau jocuri de copii mici. ceva mai matur..groaza,shootere,football,strategie,adventura!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut ilikegames!

De cand nu ti-am mai raspuns eu la o intrebare :))
Dar de atunci si pana acum am mai facut rost de cateva nume interesante (jocuri).

Daca nu ai incercat pana acum:

-Homefront (e un joc shooter, precum COD sau Battlefield Bad Company 2 - ti-l sugerez si pe acesta daca nu l-ai incercat pana acum)

-Iron Front Liberation 1944 ( e joc 2012, aparut acum)

-Singularity (asta e cam cu ce vrei tushooter, actiune, horror, de toate)

-Il 2 Sturmovik 1946 (e cu avioane, in caz ca nu l-ai incercat pana acum)

Uite aici ai o lista cu toate jocurile aparute sau care trebuie sa apara anul acesta :

http://www.allpcgame.net/2012/01/list-of-pc-games-released-in-2012.html

(poti da sus la "Games By Year" si alegi un an - iti va aparea o lista cu jocurile produse in acest an)

Bafta!

| Deknar explică (pentru Magnifico):

Ms my friend.
Home Front -l-am jucat si l-am terminat
Bad company am jucat
Acum descarc duke nukem forever.incearcal si tu.o sa vad pe site ul care mi l-ai dat.bafta omule! FUnda

5 răspunsuri:
| ancutza1 a răspuns:

Uite cateva sugestii:
metin2 app sunt multe care vrei u, cs, eu mai joc si tomb raider, zici ca vrei football fifa 2012 sau orce an
cam atat stiu fundita?

| Deknar explică (pentru ancutza1):

Ai dat sugestii bune, dar tea depasit cineva, poate alta data fundita