| AngelDark_6924 a întrebat:

Ce Jocuri pot juca cu gamepad-ul? Inafara de Fifa

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Gamepad-ul e folosit pentru jocuri "sportive": PES, NBA, MLD, NFL; Actions (Assassin's Creed, Darksiders) si Fighting (Street Fighter 4, Mortal Komabat, Super Street Fighter 4). bineinteles ca sunt jocuri de gen Actions care merg mult mai bine pe tastatura+mouse si la FPS-uri poate fi al fel.
@Apache Si volanul il folosesti ca sa joci call of duty? Sa stii ca e o diferenta intre pad si gamepad...

| Cristinel246 a răspuns (pentru username):

Gta san andreeas, NFS MW, assasin creed, Euro truck simulator 1/2.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.nfs shift 2, midnight club los angles...gt 5. etc
mereu am zis ca scopul unui pad. este mai ales pentru jocurile de gen racing!

| Cristinel246 a răspuns (pentru Apache):

Midnight club los angeles e mai frumos decat celelalte!

| dada2012 a răspuns:

Battlefield bad company 2
NBA 2k11
NFL 2008
need for speed most wanted
MLB 2k11 si sunt foarte multe