| tudorelkk a întrebat:

Ce jocuri pot rula pe :

http://www.metro.ro/......-B966G75MN

2 răspunsuri:
| C0olmonkey a răspuns:

Buna!

Ruleaza 70-80% din jocurile de pe piata dar conteaza si cum ruleaza. Sa nu iti faci sperante ca jocurile ca World of Warcraft, World of Tanks. sa iti mearga ca unse.

Dar eu nu ti las recomanda deoarece procesorul e slabut... sa zici ca la jocuri il mai ajuta placa video care e bunicica si memoria.

Inca un motiv sa nu il cumperi ar fi garantia care este foarte mica (12 luni).
Apropo ai grija deoarece placa de baza nu ti-o mentioneaza asa ca s-ar putea sa ai surprizewinking.

Cel mai bine ar fi sa il faci pe piese daca exista firme care se ocupa cu asa ceva in orasul tau (daca nu online --- pcgarage.ro)

| Chiriac97 a răspuns (pentru C0olmonkey):

COol are dreptate.Cel mai indicat este sa ti'l alcatuiesti tu.Asa este al meu, eu tot online l'am facut de pe emag.ro