| Stefan_Ionut_Stefan_1981 a întrebat:

Ce jocuri shooter imi recomandati pentru pc-ul meu:am un pc Pentium(R) Dual-core CPU E5700 3.00GH 2GB ram si o placa video Nvidia 512MB care lucreaza pe 32-Bit

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Counter-strike, Call of Duty, versiunile mai vechi...Battlefield, tot asa versiuni mai vechi.
Si uite aici o lista cu mai multe jocuri shooter.
http://www.game-debate.com/games/index.php?action=gameSearch
Daca dai click pe numele jocului, ai si specificatiile, unde iti poti selecta procesorul/rami/placa video si poti vedea daca poti rula jocul.