| soby47 a întrebat:

Ce jocuri shooter stiti? Dar sa fie in echipa gen Swat 4 Arma II Bf3 sau CoD, sa nu fie ca in filmele alea americane in care tu esti singur cu mana goala si te lupti cu 1000 de soldati inarmati pana in dinti si tu castigi ca in Crisis. Jocurile mai realiste care v-au placut cel mai mult.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Mw3

| Andrei21000000000000000000000000 a răspuns:

BlackShot,Combat Arms, Close Combat First to Fight si Counter-Strike Global Offensive.Atat mai stiu in afara de ce ai enumerat tu deja