| Roxana6277 a întrebat:

Ce jocuri 'hidden object' cat mai realiste stiti? Pana acum am jucat The house of 1000 doors 1 si 2 care mi s-au parut cele mai interesante. Voi stiti altele? Sa nu fie luate direct de pe net, doar daca v-a placut respectivul joc sa-l dati ca raspuns. Multumesc anticipat si funda :*

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Incearca Myst 5 End of Ages. e destul de vechi, din 2005 si ocupa un dvd daca mai tin bine minte. cauta un demo si vezi daca iti place, nu e chiar gen hidden object, dar are puzzleuri interesante