| Ilie_Stefan_1995 a întrebat:

Ce jocuri sunt bune pentru o placa videos de nVIDIA geforce 210? pls raspuns.

3 răspunsuri:
| ComputerGeek a răspuns:

Poate gasesti vreun joc pe care a-i vrea sa-l joci aici. http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

Practic, acest site aduna date despre calculatorul tau, doar date ca placa video, ram etc. si iti spune daca calculatorul poate "rula" jocul respectiv.

| geo675 a răspuns:

Daca o fortezi un pic poate rula si call of duty 4 dar tine mult de restul sistemului... daca sa zicem ai un procesor ceva mai rasarit...si 4 gb-ram poti rula destule jocuri faine dar iti merge GTA san andreeas si GTA Vice City, FIFA 07, nfs carbon si etc

| SergiuBoss11 a răspuns:

Serious sam 1, Mafia, Painkiller, Dungeon siege 1, Fifa 2007, Sims 1, 2 Gothic