| VirtualKnight a întrebat:

Ce jocuri tari cu zombie stiti? Online, de descarcat....doar sa nu trebuieasca cumparat...(in afara de zombie shooter)

4 răspunsuri:
| Bogatasul a răspuns:

Sincer cu mumii stiu online e mat sau zombie Crossfire si left 4 dead nu e online

| ComaniciIonut a răspuns:

Vrei sa te caci pe tine de frica joaca KillingFloor big grin contacteaza-ma pe comaniciionut96@yahoo.com si iti dau linkul big grin

| voiebuna11 a răspuns:

Incearca Blood Rayne 1 si 2 crede-ma o sa-ti placa!

| BMIonuT a răspuns:

CS 1. 6 server zombi adres servere http://play.celife.ro/Zombie.php funda pliz