| godinkyzz a întrebat:

Ce jocuri tari stiti?
Inafara de metin2, 4story, sims3 si world of thanks!

Răspuns Câştigător
| Ghosts a răspuns:

San Andreas / Multiplayer, Need For Speed Carbon, Call of Duty, Euro Truck Simulator. si altele, cauta pe google > jocuri PC. happy

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Team fortes2
Smite
NFS Wold
McroVolts
(detalii la skipe-ul Pisicel4)

| Cosmin_Gherhes_1992 a răspuns:

Omule incearca Microvolts! E beton jocu, eu m-am lasat de el e prea usor acuma. Daca vrei ti-l vand tie cu 300 euro. Lvl 70, full rt, 329 de cupoate, vreo 100 si ceva de milioane mp. Toate caracterele imbracate rar. Arme la fiecare caracter. Mai pe scurt am tot ce se poate de pe microvolt, aproape. Multa bafta!

| asusus a răspuns:

LOL(Lig of legends) C.S (Counter Strike) W.O.W(Words of warcraft ). Cam astea.