| DjBebe a întrebat:

Ce jocuri va jucati cand v-ati plictisit de metin si cs?sad
Raspundeti chiar daca nu stunteti primiihappypoate luati voi fundita

17 răspunsuri:
| Acasete a răspuns:

MineCraft, Team Fortress 2, Half-Life 2, Portal, Fallout 3, Oblivion.
Sunt o groaza de jocuri bestiale pe langa toate jocurile astea generice pe care toti romanii le joaca. (CS, Metin, GTA, NFS, FIFA/PES etc)

| mihaela31 a răspuns:

Imperia online, BattleFight, 4story.

| alex1595_3861 a răspuns:

Crysis2,dead space2, metro2033, blur,nfs shift2, darksiders, bulletstorm

| albertoy21 a răspuns:

Incearca cabal;) iti garantez ca iti va placea nu ca metin2 care se baga toata lumea doar ca e in romana si e usor aiurea numai copii mici care injura uite site pentru cabal : http://cabal.x-gaming.ws/ incearcal :) fundita?

| DjBebe explică:

Mda.eu as dori niste jocuri pentru pc nu pe internet, alea nu-mi plachappy

| DjBebe explică:

Deci,s-a jucat cineva metin si cs, amandoua?
imi trebuie un joc gen metin/cs pentru ca nu-mi plac jocurile de la perfect world... imi trebuie macar 1 joc fain, si nu pvp(player vs player)cum e heroes of three kingdoms, te bati cu un singur montrustraight face

| DjBebe explică:

Ne,nu-mi plac jocurile pvp.

| fuckThisLife a răspuns:

Nfs

| sebywarlord a răspuns:

Lineage 2, Aion, Left 4 Dead 2, Rappelz, Runes of Magic ...cam atata

| Christinne8 a răspuns:

Perfect World International si Cabal.

| qpDarkD a răspuns:

Am jucat 4story m-am plictisit de el rausad:L e naspa

| qpDarkD a răspuns:

Vr raspunsul castigator uitel tobele va rog Wonderland Online e ca un fel de mt2 da nu-i chiar laf si se instaleaza pe pc

| HyuLa a răspuns:

Ourworld,jumper 3, Sims 3 diferite simsuri...etc.

| silvik_7143 a răspuns:

Ourworld e super tare,iti faci prieteni vb cu ei, joci jocuri, iti imbraci caracterul cum vrei tu...si are o grafica buna;) >>www.ourworld.com
dar poti incerca si o multime de alte jocuri de pe facebook :) funda? :*

| adysmekeru a răspuns:

Barn buddy

| serger2010 a răspuns:

Ba frate tot jocurile aste va jucati?