| AnnAnonymous a întrebat:

Salut.
Tocmai m-am plictisit si de metin laughing si alte jocuri.
voi ce jocuri jucati? de preferat browser. joaca careva travian? :3

3 răspunsuri:
| becky51 a răspuns:

Nu cauta jocuri multiplayer pe care sa le joci pe net, cauta cele care se descarc sunt mult mai calumea! Uite doua din ele League of Legends sau altu' mai tare Minecraft.Asta e tare de tot! =}
Fundita?

| AnnAnonymous explică (pentru becky51):

League of Legends nu stiu sa joc..tot mor si ma disper laughing in rest imi place grafica doar ca nu il inteleg happy minecraft nu imi place grafica. n-am mai jucat dar cum am vazut in video-uri pe net nu imi place.

| becky51 a răspuns (pentru AnnAnonymous):

Faza e ca si eu la inceput m-am lasat descurajata de grafica...dar cand am inceput sa joc am vazut ce e super tare! Da e adevarat ca pe video-rile de pe net nu pare cine stie ce chestie! Mie cel putin mi se pare tare...adica cu noul update a devenit mai realist.(nu grafica ci stilul de joc)Poate daca il incerci o sa-ti placa!
P.S.big grinaca te apuci de MInecraft poti invata cum sa craftezi iteme de pe minecraft-crafting! happy