| Domynyc a întrebat:

Ce jocurii imi merg la pc asta e pentium 3 mai multe variante de jocuri big grinriver Version: 6.14.10.4299
Operating System: Windows XP* Professional, Service Pack 3 (5.1.2600)
Default Language: English
DirectX* Version: 9.0
Physical Memory: 502 MB
Minimum Graphics Memory: 8 MB
Maximum Graphics Memory: 96 MB
Graphics Memory in Use: 6 MB
Processor: x86
Processor Speed: 2194 MHZ
Vendor ID: 8086
Device ID: 2572
Device Revision: 02

dau funda promit ....plzbig grin

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Cumpara'ti alta placa video (pe agp sau pe pci-e, vezi ce slot ai pe placa de baza). ai o placa video onboard, dar e mult prea slaba la 96mb. recomand sa cauti ceva la 256mb sau 512mb, gasesti cam pe la 100 de lei, nou. in fine, aceste jocuri vor merge pe pc-ul tau:::

FPS shooter: Quake 2/3, Half Life 1/ Half Life Opposing Force (expansion), Unreal Tournament (UT99), Unreal 1/ Unreal Gold, Unreal 2 The Awakening, No One Lives Forever 1/2, Gunman Chronicles, Serious Sam 1, Max Payne 1/2, Postal 2, GTA 3, Cstrike 1.6, Call of Duty 1/2, Call of Duty 1 United Offensive (expansion), Medal of Honor Allied Assault, Soldier of Fortune 1/2, Delta Force 1/2/3, Operation Flashpoint Cold War Crisis, Blood 2, Aliens vs Predator 2, Return to Castle Wolfenstein

horror: Silent Hill 2/3, Resident Evil 3, Clive Barker's Undying, Alone in the Dark 4, House of the Dead 2/3

Stealth - Thief The Dark Project, Thief Gold, Thief 2, Hitman 1/2/3

RPG: Gothic 1/2, Baldur's Gate 1/2, Nox, Diablo 1/2, Elder Scrolls Morrowind, Arcanum, Divine Divinity

Racing: NFS underground 2, NFS 5 Porsche, NFS Hot Pursuit 2, Flatout 1, Carmageddon, Crashday

adventure/arcade: Prince of Persia Warrior Within, PoP The Two Thrones, Duke Nukem Manhattan Project etc, Worms armageddon, neighbours from hell, Ballance, Crimsonland, Hoyle Board Games, Freespace 2

strategie rts: Warcraft 3 reign of chaos, Warcraft 3 Frozen Throne, Age of Mythology, Rome Total War, Empire Earth 1/2, Age of Empires 2/3, c&c Red Alert 2, Blitzkrieg 1, Stronghold, Earth 2150, Simcity 3000, Commandos, Desperados

point and click: syberia 1/2, tunguska, Escape from Monkey Island, Sam and Max season 1/2/3, Runaway, Myst 4

incearca sa cauti cateva pe acest site
www.gameswin.biz
scrii numele jocului la search, in partea dreapta. cauta urmatoarele:
blood 2
quake 2
quake 3
half life
delta force
unreal tournament
resident evil 3
house of the dead
alien vs predator
worms
carmageddon
red alert
age of empires 2
despreados
simcity 3000
escape from monkey island
tiberium sun
cultures
...si mai multe

Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ahem...ur welcome happy

| Domynyc explică (pentru Andrei7520152):

Mersi mult am sa incerc jocurile pe care mi leai spus sa stii ca flatout 2 nu merge l-am luat si imi intra in el da cand intru in cursa imi aparea alb ce are? plz daca vrei?

| Domynyc explică (pentru Domynyc):

Am luat si gta san andreas merge bine

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Domynyc):

Nu indeplinesti cerintele minime. placi video onboard sunt mai slabe decat placi video dedicate. nu poate rula jocul pana cumperi o placa video mai performanta

| Domynyc explică (pentru Andrei7520152):

Da si mie id tau de mes?

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Domynyc):

Bn dar de obicei sunt pe invisible. lzoli18@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat