| florin1998florin a întrebat:

Ce jucatori ar fi cel mai bine sa imi cumpar la FIFA 14 ULTIMATE TEAM? Acum ii am pe: David Villa, Diego COsta, Courtoins, Filipe Luis, Mascherano, Puyol. Dar daca nu sunt buni ii pot vinde si in total as avea vreo 40k cu tot cu banii care ii mai am.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Negredo,Lampard,Sami Khedira, Luka Modrić, Mesut Özil.

| CoL00SaL a răspuns:

Messi,Ronaldo,Bale,VPersie,David Luiz, Valdes...

| andreicaia99 a răspuns:

Fii atent ce as face eu! as vinde toti jucatorii neimportanti si as lua 3 fundasi si 4 mijlocasi medii de rating 80-85 si mi-as lua in atac ibra Ronaldo-messi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreicaia99):

Depinde ce sistem de joc folosește,Ibrahimovic, Messi și Ronaldo costă destul, ideea ta nu e bună și, oricum, eu nu aș juca cu aceștia în atac.

| SoNNy11 a răspuns:

Arda Turan, Carvajal, Fabio coentrao, Iniesta... depinde de pozitii si de tactica...