| Danutzul2000 a întrebat:

Ce laptop pana in 1.500-20.000 lei imi recomandati? as vrea sa fie bun la jocuri adica sa nu se miste in reluare...
FUNDA!

3 răspunsuri:
| YunaFFX a răspuns:

Depinde si la ce jocuri te referi, in banii astia nu prea ai sanse sa-ti iei un laptop care poate sa fac fata ultimelor jocuri. Recomand totusi Lenovo B590, personal il am de 3 luni si sunt foarte multumita, raport calitate-pret foarte bun, cel putin dupa parerea mea. Placa video nu este grozava, insa este suficienta sa joci un Assassin's Creed 1, 2, Revelations sau NFS Most Wanted 2012 (asta ca sa-si faci o idee). Iti atasez site-ul, eu l-am luat de la eMAG cu 2000 RON. Sper sa te ajute. http://www.evomag.ro/......04319.html

| Hyperion31 a răspuns:

Mai bine iti investesti banii aceia intr-o consola PS3 SuperSlim cu care sigur vei putea rula jocuri cu grafica high resolution. Plus ca este si mai ieftina. undeva la 1200-1300 de RON big grin