| MarioRaul2003 a întrebat:

Ce mai faceti? Imi puteti spune daca jocul WORLD of TANKS e cu bani sau nu? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, ca majoritatea jocurilor online acestea sunt gratuite spre descarcare dar pentru a obtine anumite facilitati trebuie sa platesti.

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

E fara bani. Dar poti avea anumite avantaje cu un abonament in fiecare luna cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fara bani. Funda?

| IonutGaby a răspuns:

E gratis. Daca vrei sa ai mai multe facilitati in joc trebuie sa platesti.In rest este gratis 100%

| Styleboss a răspuns:

E fara bani, poti as il descarci

| andreimihaiveta2002 a răspuns:

E fara bani de tot ce ai nevoie este un cont gratis si instalarea tot gratis