| AvalohAlyn a întrebat:

Ce meserii poți să ai în GTA IV, San Andreas, GTA Vice City dar pe modul singleplayer offline. Șofer de autobuz merge?

Răspuns Câştigător
| Lola_Laura_1998 a răspuns:

In Gta Vice City sunt mai mult mici misiuni pe care le faci doar daca vrei: taximetrist, sofer de ambulanta, sofer de autobuz, politist
in Gta 5 iti poti cumpara magazine, baruri, firma de taxi la care trebuie sa contribui din cand in cand carand marfa sau persoane (in cazul firmei de taxi)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge

Răspuns utilizator avertizat