| Dany82 a întrebat:

Ce metinuri mai cunosteti? Inafara de ro, apollo, united, rival, hammer, fun si tim.

Răspuns Câştigător
| CrazyStrike a răspuns:

Mondial,adventure,Supreme,dinamik,dx Funditabig grin

2 răspunsuri:
| Marius96 a răspuns:

Com, Uk, Mondial, si cred ca era unu ceva de genu Dinamik daca nu ma insel. laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Celestial World!love strucklove struck cresti f rapid, otel king 1 2 merg transformate in tot felul de armuri arme love struck...Totttttt
Dar ar fi o mica mare problema.e in alta limba Gm'uu nu-i roman doar cativa playeri sunt romani in rest germani englezi polonezt s arolling on the floor
Dar mtn'u e f frms
Bft