| BogdanFox a întrebat:

Ce mi-ati sugera ca ar fi mai bun Xbox One sau Xbox 360 sau alte console...?

Răspuns Câştigător
| TheAndi22 a răspuns:

Xbox One S a aparut recent si are ceva performante mai bune decat Xbox One.
Xbox 360 este cam vechi deja, eu ti-as recomanda sa incerci generatia mai noua de console (PS4, XBOX ONE).
Poti incerca PS4 daca iti plac jocurile exclusive pentru PS4 sau XBOX ONE pentru jocurile exclusive pentru el.
PS4 are si el o versiune SLIM si PRO poti cauta pe net ca sa vezi care ar fi mai ok.
Wii U daca esti fan Nintendo sau Nintendo Switch cand va aparea.
Bafta. happy

1 răspuns:
| Play_Viktor_1975 a răspuns:

Eu iti recomand PS3