| TudorFox a întrebat:

Ce misiune urmeaza dupa misiunea cop land din gta vice city?

Răspuns Câştigător
| Doartheb3st a răspuns:

Depinde, ce locatii iti mai raman! Daca nu mai ai nicio locatie unde sa faci misiuni, trebuie sa iti cumperi property cum e la clubul ala malibu trebuie sa cumperi locatia cu banii aia din misiunile care le-ai facut. Iti apare un semn acolo, apesi pe un buton si gata, asa e si la restul, poti sa te uiti si pe Youtube sa vezi cu misiunile. Sper ca te-am ajutat! Funda?