| Valy2000 a întrebat:

Ce moduri merg pe un minecraft necumparat?

4 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Din experienta mea cu Minecraft poti sa iti spun ca nu am intalnit un mod care sa nu mearga pe minecraft crack-uit (fara cont premium). Daca te duci pe forumul oficial la ei o sa vezi acolo o gramada de moduri, toate merg chiar daca nu il ai cumparat.

| Valy2000 explică (pentru DaDuSH):

Dar trebuie sa am cont premium?

| DaDuSH a răspuns (pentru Valy2000):

Ca sa intri pe forum la ei sa iei moduri de acolo? Nu
Oricine poate sa intre sa ia modurile. Unele au si site-ul lor oficial, poti sa iei si de acolo. Dar "casa" modurilor ca sa zic asa e pe forumul lor

| Alfista_Yo_1980 a răspuns:

Pai normal pe bukkit merg multe moduri, eu am un survival, mc.lumea-mea.ro poate va place...e server nou si se vor da accese