| anonim_4396 a întrebat:

Ce moduri pentru Gta San Andreas stiti?

Răspuns Câştigător
| ProfulDeLaMate a răspuns:

Daca te ar interesa exista gta san andreas multiplayer Bucuresti

14 răspunsuri:
| KosmYnTDR a răspuns:

Mod superman; pockemon; fata; perkour; spiderman; funhouse(asta se scrie prin cod dar l-am uitat); submarin; super CJ; mod vice city si mod Romania.

| anonim_4396 explică (pentru KosmYnTDR):

Si la modul Pokemon. te poti transforma in ce Pokemon vrei? De unde aflu codul?

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Mod superman,naruto:sasuke,itachi,naruto,sakura...,fata,pokemon,Alien,Star Wars,dragonzball,,fast and furious,valcea,cluj,bucurestim,multiplayer, Ben10, tokyo drift,

| anonim_4396 explică (pentru ProfulDeLaMate):

Si de unde le i-au?

| anonim_4396 explică (pentru ProfulDeLaMate):

Si de unde le i-au, Pokemon si Bucuresti?

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Nu stiu sigur, astia le cumpara sau gasesc site-uri specializate in gta cu moduri
eu ti am spus ca stiu moduri nu unde le gasesti

| anonim_4396 explică (pentru ProfulDeLaMate):

Multumesc mult.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughingNu exista mod fata, naruto si ce stiu eu laughingjoc gta san andreas de 6 ani si sunt expert in moduriwinking. Acele moduri de fata, naruto, sasuke si astea, etc...NU sunt moduri!, Sunt doar skin-uri puse in Cleo Skin Selector.E foarte complicat, daca vrei un mod simplu, ia-ti Misterix mod si vei avea multe mistere la ora 00:00 in gta san andreas,BigFoot,Jason,fantoma mamei lui CJ,leatherface, Pigssy, Scream, dinozaurul-peste din lac, monstrii care coboara din OZN la aeroport, Cave monster un tunel cu 2 monstri, Samara din filmul,, scary movie 2'' intr-un oras intr-o fantana, in orasul San Fierro la laborator e un monstru inalt care te ataca cu un tun.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru MakeLoveNotWar):

In Shady Creeks, e foarte aproape prin dreapta

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru MakeLoveNotWar):

Tu dupa 6 luni raspunzi? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ProfulDeLaMate a răspuns:

Hei mersi pentru vot! Bafta in gasirea modurilor