| GL12ATC a întrebat:

Ce moduri stiti pentru SAMP(SanAndreasMultiplayer)?

4 răspunsuri:
| JimmyJump1 a răspuns:

Am un server bun pentru tine:
Citat:Numele serverului: [0.3x] LcSNeT RPG Server [RO]
IP: samp.lcsnet.ro:7777
Tipul de joc: RPG
Maximul de sloturi: 200
Contact: andrey_lcsnet@yahoo.com; hitech_pannet@yahoo.com
Site: http://www.lcsnet.ro - http://www.lcsnet.org - http://www.samp.lcsnet.org

Te-ai plictisit? Chiar nu ai ce face si vrei sa te distrezi? Hai pe SA-MP LcSNeT.
La inceput veti primii level 3 + ceva banuti cu care sa va descurcati la inceput.
Avem diferite sisteme instalate pe server de genul :

- /siren [ doar pentru PD/FBI/NG ] - cand te aflii in orice alta masina, in afara de cele pentru interventii, poti scrie /siren si pe capota sau in interiorul masinii va aparea o sirena exact ca pe masinile de politie.
- sistem war intre mafii/familii - ca sa va dau un exemplu, daca LCN si Yakuza vor sa dea un war, LCN se duc pe un teritoriu marcat al Yakuzei si dau /war si de acolo incepe distractia.
- sistem de vehicule personale - pentru inceput puteti avea doar o masina personala, un motor si o barca sau heli la alegere.
- sistem de case cu : alarma, caine de paza si deposit.
- sistem de fast event : la fiecare 30 de minute un text de genul " 2QsT6xZ1 " apare, iar primul care scrie textul respectiv primeste 25.000$
- eventuri zilnice, odata la 2 zile event CTs vs Ts organizat de Andrey contorizat, iar prima echipa care ajunge la 10 puncte primesc 1.000.000$ / persoana.

Cu alte cuvinte te asteptam sa te distrezi alaturi de noi!

Factiuni :

Police Departament - PD
Federal Bureau of Investigation - FBI
National Guard - NG
Medics & Firemans SMURD - MF
Hitman Agency - HA
News Reporters - NR
Taxi Company - TC
Yakuza Family - YKZ
La Cosa Nostra - LCN
Ballas Family - BL
Torreno - TR
Corleone - CR
Los Santos Vagos - LSV
Tow Car Company - TCC
Parlament - Doar pentru admini.

Joburi:

Legale:
Detective (Detectiv) $
Lawyer (Avocat) $
Car Mechanic (Mecanic de masini) $
Bodyguard (Garda de corp) $
Car Dealer (Vanzator de masini) $
Boxer ( Box ) $
Bus Driver (Conducator de autobuz)
Trucker (Camionagiu) $$$
Farmer (Fermier) $$$

Ilegale:
Arms Dealer (Traficant de arme) $$$
Drug Dealer (Traficant de droguri) $$
Whore ( Parasuta ) $
Car Jacker (Spargator de masini) $$

| GL12ATC explică (pentru JimmyJump1):

Da daca e vreau si eu admin!

| GL12ATC explică (pentru JimmyJump1):

De samp e? 0.3?

| JimmyJump1 a răspuns:

Citat:Numele serverului: [0.3x] LcSNeT RPG Server [RO]
IP: samp.lcsnet.ro:7777
Tipul de joc: RPG
Maximul de sloturi: 200
Contact: andrey_lcsnet@yahoo.com; hitech_pannet@yahoo.com
Site: http://www.lcsnet.ro - http://www.lcsnet.org - http://www.samp.lcsnet.org

Te-ai plictisit? Chiar nu ai ce face si vrei sa te distrezi? Hai pe SA-MP LcSNeT.
La inceput veti primii level 3 + ceva banuti cu care sa va descurcati la inceput.
Avem diferite sisteme instalate pe server de genul :

- /siren [ doar pentru PD/FBI/NG ] - cand te aflii in orice alta masina, in afara de cele pentru interventii, poti scrie /siren si pe capota sau in interiorul masinii va aparea o sirena exact ca pe masinile de politie.
- sistem war intre mafii/familii - ca sa va dau un exemplu, daca LCN si Yakuza vor sa dea un war, LCN se duc pe un teritoriu marcat al Yakuzei si dau /war si de acolo incepe distractia.
- sistem de vehicule personale - pentru inceput puteti avea doar o masina personala, un motor si o barca sau heli la alegere.
- sistem de case cu : alarma, caine de paza si deposit.
- sistem de fast event : la fiecare 30 de minute un text de genul " 2QsT6xZ1 " apare, iar primul care scrie textul respectiv primeste 25.000$
- eventuri zilnice, odata la 2 zile event CTs vs Ts organizat de Andrey contorizat, iar prima echipa care ajunge la 10 puncte primesc 1.000.000$ / persoana.

Cu alte cuvinte te asteptam sa te distrezi alaturi de noi!

Factiuni :

Police Departament - PD
Federal Bureau of Investigation - FBI
National Guard - NG
Medics & Firemans SMURD - MF
Hitman Agency - HA
News Reporters - NR
Taxi Company - TC
Yakuza Family - YKZ
La Cosa Nostra - LCN
Ballas Family - BL
Torreno - TR
Corleone - CR
Los Santos Vagos - LSV
Tow Car Company - TCC
Parlament - Doar pentru admini.

Joburi:

Legale:
Detective (Detectiv) $
Lawyer (Avocat) $
Car Mechanic (Mecanic de masini) $
Bodyguard (Garda de corp) $
Car Dealer (Vanzator de masini) $
Boxer ( Box ) $
Bus Driver (Conducator de autobuz)
Trucker (Camionagiu) $$$
Farmer (Fermier) $$$

Ilegale:
Arms Dealer (Traficant de arme) $$$
Drug Dealer (Traficant de droguri) $$
Whore ( Parasuta ) $
Car Jacker (Spargator de masini) $$