| SonicAndrei a întrebat:

Ce părere aveți despre Minecraft? Eu zic că e genial.

PS: îmi puteți răspunde și la întrebarea următoare :
http://www.tpu.ro/......p-www-tpu/

3 răspunsuri:
| Zackachu a răspuns:

Parerea mea? O prostie de joc pentru copii de varsta 9-13 ani.Si youtuberii, scot multi bani din prostia asta.

| xFluing a răspuns (pentru Zackachu):

>Copii de vatsta 9-13 ani
>Toti youtuber-ii care fac bani de pe asa ceva sunt de 30+ ani

Fail troll.

| SonicAndrei explică (pentru Zackachu):

Nu-l compara cu jocuri de 18 GB, am și din alea dar Minecraft tot mi se pare genial. Poți construi orice și îți dezvoltă creativitatea. Eu am peste 13 ani și sunt mulți oameni care apreciază Minecraft. Ce e genial e că lumea e făcută din cuburi și o editezi tu.

OK, e părerea ta.