| bogdyby a întrebat:

Ce parere aveti de laptopul Asus N56VZ-S4281D? ...Isi merita banii?big grin

Răspuns Câştigător
| Victor7boy a răspuns:

Da, este un laptop bun.Fratele meu are unul.Isi merita banii.

1 răspuns:
| Th3Li0N a răspuns:

NU este prea scump pentru procesorul I5 un prieten si-a cumparat un laptop Toshiba 17inch cu 23 de milioane
procesor i7 2,5ghz placa nVIDIA 2 gb 256bit daca vrei sa-ti strici bani ia-l dar nu e bun pentru bani aia e foarte slab cauta altu sa vezi ca sunt i5 tot cu 2gb placa video intre 20 si 30 de milioane de ce sa dai 44 de mil pe un gunoi? FUNDA?