| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul Asus S200E-CT158H?
Isi merita banii (2350 lei)? Touch sreenul e bun? Este rezistent?

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Buna,
Din cate vad aici:
http://bit.ly/caracteristici-laptop-asus-touchscreen
este unul dintre cele mai ok dpdv pret dintre laptopurile cu touch, iar touchul este viitorul, de altfel windows 8 tinteste aceasta noua tehnologie.

Procesorul i3 este suficient pentru ceea ce te astepti sa iti ofere un laptop, ai wifi integrat, un hard disk suficient de spatios, ecranul de 12 inch iti va asigura o autonomie mai mare a bateriei. Este un laptop foarte bun pentru pretul pe care il platesti.

Răspuns utilizator avertizat