| Bogdan_Dima_1993 a întrebat:

Ce parere aveti de pc-ul asta pentru gaming : placa video ATI R5 230,2GB-64 bit GDDR3 sapphire, placa de baza FM2, MSI, FM2-A55M-E33,AMD A55, VGA,HDMI, 1PCL-DIMM DDR3, 8USB2.0, 6SATA20, 1RAID,GLAN, PROCESOR FM2, A4X2 340, 3.6 GHz, 1MB, MEMORIE 4GB DDR3, 1600 MHz, ADATA-CRUCIAL, HARD DISK 500-32 GB,TOSHIBA, SATA 3, 7200 ROT-MIN? ASTEPT PARERILE VOASTRE happy

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ce gaming? Asa numesti tu pc-ul acela de multimedia? E slabut.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Gaminglaughing? nici o sansa sa-ti mearga jocurile din 2012 cu placa aia video

| edit28 a răspuns:

Placa video proasta
procesorul ar merge ceva mai bun in banii aia
4 rami merg, dar 6 ar fi mai de viitor

daca vrei sa cumperi un PC de gaming spune cati bani ai vrea sa cheltuiesti si te ajut eu

| CrystyTheBest a răspuns:

Ti-as recomanda un i5, 1tb, 6-8 ram, placa video de 1-2

| Bogdan_Dima_1993 explică:

Banuiam EU ca e slab dar mi la recomandat un prieten...din cate spuneti voi e cam paralel,=) app buget 3000 leiwinking