| Crysstyan97 a întrebat:

Ce parere aveti de Tomb Raider Legend.
Recent am castigat Tomb Raider Anniversary si as vrea sa stiu si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| XηαтѕυмєX a răspuns:

Tomb Raider Legend? COOL! love struck Dar zic să joci underworld pentru că e şi mai cool! în fine, decizia ta dacă vrei sa joci Tomb Raider Legend pentru că are mai mulţi bossi şi e amuzant. La tomb raider underworld are un boss la sfârşit pentru că încearcă iar să o găsească pe mama ei şi e mai urâtă bleahhh dar o împuşcă şi zice că nu e ea şi bla bla bla şi pe urmă încearcă iar cu Amanda numa că`s prietene da` în fine am zis prea mult. şi îmi place trl şi am o părere buunăă despre el oh go on. Deci distracţie plăcută dacă te joci. happy