| Bogdan1255 a întrebat:

Ce părere aveți despre acest laptop http://altex.ro/......b-free-dos Cam în câte fps merg: gta v, cs:go, ets2, minecraft, madmax, dirt 3, far cry 4, far cry Primal, far cry 3, battlefield 1, the division, samp, Rust, scrap mechanic si cam atat. Mulțumesc mult ❤

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Pentru office bun dar pentru gaming slab,din jocurile de mai sus o sa iti mearga decat, samp,rust, scrap mechanic, cs go, ets2, minecraft si plate far cry 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Functioneaza si gta si restul de jocuri, pe medium spre high, nu este un laptop high end, ci medium.
Apropo, eu zic sa te feresti de marca Lenovo!