| ciorbel a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop merita sa il iau pentru jocuri in special.HP G61 Core Duo T4400 (2.2GHz), NVIDIA GeForce 103M up to 1696 MB (512MB dedicat), 4GB DDR2, 320GB HDD SATA 7200 RPM, DVDRW LS, WIFI, Webcam, 15.6" HD BV CCFL, WIN7 H PRM64 pret 1600lei

Răspuns Câştigător
| edutzzu a răspuns:

Cu placa video o sa ai putine probleme la unele jocuri precum crisis 2 in rest e ok

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hmm.e bunicel, dar iti zic sincer nu iti iei laptop pentru jocuri... daca vrei un calculator de jocuri ...atunci iti cumperi un pc!

| Alex9595 a răspuns:

E foarte bun dar depinde pentru cel il cumperi?

| ciorbel explică:

Pai atunci ce ar trebui sa am in afara de placa video ca sa nu am probleme la crisis 2?