| NeluCurcanuuuu a întrebat:

Ce parere aveti despre acest PC Build pe care l-am facut? http://pcpartpicker.com/p/jkv2ZL Se potrivesc piesele? Sunt adevarate compatibility notes?

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

E bun pcul.o sa iti duca orice joc la maxim. Daca vrei poti sa mai salvezi niste bani inlocuind carcasa cu una mai ieftina zalman z1 spre exemplu. Si coolerul pentru proc nu cred ca iti trebuie. Numa daca faci oc.stockul e facut sa duca si la full load.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Piesele sunt compatibile.