| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveti despre acest PC http://www.mediagalaxy.ro/......-free-dos. Voi putea face upgrade-uri pe viitor (gta 5, assassins creed syndicate etc.) (pe high dau ultra high) Merita? Ma va tine mult timp? Va putea rula si upgrada si peste 2-3 ani?
Va multumesc!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pagina nu exista... dar din cate vad aici GTA 5 sigur nu va merge pe high, A.C Syndicate poate dar nici ala nu e sigur!
Si da vei putea upgrada pc-ul oricand! Acum nu se mai fac pc-uri care nu se pot upgada! bafta!

| Mafiotu007 a răspuns:

Gta v pe high-ultra pentru ca e bine optimizat, din ce vad pe titlul de la site deoarece site-ul nu merge, merge si assassin creed pe medium-high.Peste 3 ani va trebui sa il upgradezi nu pentru ca nu iti vor merge jocurile pentru ca iti vor merge, ci pentru ca vrei ca acele jocuri sa iti mearga din nou pe high ultra, peste 3 ani e posibil sa iti mearga pe low.Succes!

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Daca vrei sa iti cumperi un calculator complet il recomand pe asta: https://www.pcgarage.ro/......ce-2x-4gb/ Diferenta este de 2GB vram care te va ajuta in viitor cu daca vrei sa joci jocuri pe MAXIM si mai salvezi si 100 RON poate iti cumperi un SSD dar costa 200 RON.

Iti duce gta V fara probleme 60+ fps pe HIGH.