| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre GTA IV?

8 răspunsuri:
| BotezanDaniel a răspuns:

Foarte captivant!

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator explică (pentru chiftelutacrocanta):

Mai mai mult imi place GTA IV ca GTA V dar ma rog gusturile nu se discuta.

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator explică (pentru ObiectivulAnonim66):

Da e chiar tare jocul, orasul e super, povestea nu e ca cea din SA dar si asta e chiar reusita si protagonistul e destul de tare.
In general jocul e super chiar daca harta din GTA IV e mai mica ca cea din SA.

| Stefancalin1997 a răspuns:

Super prost, atmosfera nasoala, prost optimizat, mai degraba te joci vice city.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Stefancalin1997):

Vice City e un joc chiar foarte tare, imi place mai mult decat GTA IV.

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

E normal