| rafa_9465 a întrebat:

Ce parere aveti despre jocurile Assassin's Creed 1, 2 si in curand 3-ul?big grin :mie mi se pare o trilogie extraordinara ce merita jucata :Xd

Răspuns Câştigător
| bog16 a răspuns:

Parerea mea este ca toata seria assassin's creed este cea mai tare. Assassin's creed 1 mi se pare bun, nu am zis foarte bun din cauza ca la un moment dat se repeta cu asasinarile, dar tot ramane tare ca doar l-am terminat de 4 ori. Assassin's creed 2 foarte bun, la el nu am nici o obiectie si pe asta l-am terminat de 6 ori, iar brotherhood nu stiu ce sa zic de el ca inca nu l-am jucat, o sa il astep pana pe 18martie pana apare, dar sunt sigur ca asta va fi epic si va intrece ambele jocuri assassin's creed.

1 răspuns:
| klaudia_4431 a răspuns:

God of War 3 rupeeeeeeee