| WayhaughtK a întrebat:

Ce parere aveti despre Assassin's Creed Unity? Merita cumparat? Am auzit unele zvonuri nu prea placute despre el si vreau sa stiu daca merita luat. Mie mi se pare ca este un joc ok. Voi ce spuneti?

1 răspuns:
| ΣηJΦY a răspuns:

Pai e un joc misto,gameplay-ul e destul de bun,insa povestea jocului,cel putin in opinia mea nu e foarte interesanta si lasa de dorit. Daca il cumperi sa joci co-op,atunci merita, insa, dupa parerea mea nu e un joc super fenomenal din punct de vedere al story-ului.Mie unul, singurele jocuri reusite din seria Assassin's Creed sunt:Assassin's Creed 2, Assassin's Creed 3 si Assassin's Creed Rogue(care se leaga de Assassin's Creed Unity,Shay Patrick Cormac, personajul principal omorandu-l la finalul jocului pe tatal lui Arno din AC Unity). Sper ca te-am ajutat, insa daca tu iti doresti cu adevarat jocul, nu mai sta pe ganduri si cumpara-l, asta numai daca ai un PC compatibil.