| Alecsandri a întrebat:

Ce patch sa folosesc in PES 2012 pentru a avea numele si jucatorii adevarati al echipelor de fotbal din acest joc?

1 răspuns:
| sMecki1000 a răspuns:

Auzi am avut si eu pes 2012 si tot la fel era imi faceam o cariera si imi dadea alti jucatori l-am sters si acum am pes 2011 ii are adevaratii jucatori sunt doua feluri daca vrei cu o echipa care ti-o alege automat sau o echipa adevarata ex. real madrid cu cris tiano ronaldo vezi tu daca vrei ti-l dau pe messenger id-ul meu e sergiu_avram99@yahoo.com